TĖVŲ PRAŠYTUME

 1. Vaikus į darželį atvesti iki 9.00. Neatvedus būtinai iš anksto (paprastai iki 9.00) pranešti grupės auklėtojoms  į grupių mobiliuosius telefonus arba bendru tel. 845 576847.
 2. Nevesti į grupę sergančių ar negaluojančių vaikų. Jei vaikas turi kokių nusiskundimų dėl sveikatos, maisto ar kt., būtinai informuokite auklėtojas.
 3. Į darželį vaikai atvedami švarūs, tvarkingais, patogiais rūbeliais.Tinkamu apavu būti grupėje.
 4. Neleisti ateiti į grupę vieniems vaikams, o juos būtinai palydėti ir palikti auklėtojoms ar auklėtojų padėjėjoms.
 5. Pasiimti iš darželio vaikus tik suaugusiems ir įpareigotiems asmenims. Apie juos grupės darbuotojai turėtų būti informuoti iš anksto. Draudžiama vaikus pasiimti nepilnamečiams .
 6. Iškilus problemoms, neaiškumams dėl vaikų ugdymo ir priežiūros, kreiptis į auklėtojas ar darželio direktorę .

 

  DARŽELYJE REKOMENDUOJAME VAIKAMS TURĖTI  Šukas.

 • Pižamas, kurias keičiame kas 10 dienų. Pižamas vaikams stengtis naudoti pagal sezoną : šiltu laiku-trumpomis rankovėmis, šaltu laiku – šiltas, ilgomis   rankovėmis.
 • Apavą, skirtą mūvėti grupėje , kietais padeliais. Labai svarbu patogus, natūralus apavas, kuris turi įtakos pilnpadystės formavimuisi,taisyklingai laikysenai. Vengti šiltų ir įsispiriamų šlepečių, nes vaikai gali susižaloti.
 • Vienkartines nosinaites. 
 • Drabužių pamainas. Esant šaltesniam ar drėgnam orui, reikalingos papildomos poros pirštinių ir kojinaičių  pakeisti . Žiemos sezonu darželyje stengtis nenešioti pirštuotų pirštinių , nes greit nušąla pirštukai.
 • Kepuraites, skareles , reikalingas šiltu, saulėtu oru.  reikalingos kepuraitės ar skarelės galvai pridengti nuo saulės.
 • Drabužėlių pamainas, ypač jaunesniems vaikams.
 • Trumpą sportinę aprangą ( sportinius marškinėlius ir trumpas tamsias kelnaites). Sportinę aprangą laikyti medvilniniuose maišeliuose su užrašytais vaikų vardais. Sportinius batelius .