DIENOS RITMAS LOPŠELIO GRUPĖSE

7.30-8.30 val.- dieną pradedame žaidimais, mankšta.

8.30-9.00 val. – pusryčiai.

9.00-10.30 val. –„Ryto ratelis”, pažintiniai žaidimai, dailės, sveikatingumo ugdymo, muzikos valandėlės.

10.30-11.50 val. - rytinė veikla lauke : pasivaikščiojimas, žaidimai, stebėjimai, gamtos tyrinėjimas.

11.50-12.30 val.- ruošimasis pietums, pietūs.

12.30 -15.00 val. - ruošimasis poilsiui, poilsis.

15.00 -15.30 val. - vaikų kėlimasis, asmens higiena.

15.30-16.00 val. –vakarienė.

16.00- 17.00 val. - žaidimai, pasivaikščiojimas lauke.

17.00 – 18.18 val. - žaidimai, auklėtojos bendravimas su šeima.

 DIENOS RITMAS VISUMINIO UGDYMO GRUPĖSE 

 7.30-8.30 val.- dieną pradedame žaidimais, mankšta.

 8.30-9.00 – ruošiamės pusryčiams, pusryčiaujame.

 9.00-10.30 val. –„Ryto ratas”, veikla lavinanti kalbos, dailės, aplinkos pažinimo, konstravimo, matematinius gebėjimus , sveikatingumo ugdymo ir stiprinimo valandėlės, muzikos valandėlės, žaidimai. Užsiėmimai pas logopedą, psichologą, spec. pedagogą.

 10.30-12.00 val. - rytinė veikla lauke :pasivaikščiojimas, žaidimai, stebėjimai, gamtos tyrinėjimas.

 12.00-12.30 val.- ruošimasis pietums, pietūs.

 12.30 -15.00 val. - ruošimasis poilsiui ( burnos skalavimas), poilsis.

 15.00-15.30 val. - vaikų kėlimasis, asmens higiena, žaidimai.

 15.30 - 16.00 val.- ruošimasis vakarienei, vakarienė.

 16.00- 17.10 val. – pasivaikščiojimas lauke, žaidimai, meninio ugdymo, kūno kultūros užsiėmimai, užsiėmimai pas judesio korekcijos pedagogą, psichologą.

 17.10 – 18.18 val. - žaidimai, auklėtojos bendravimas su šeima.

 DIENOS RITMAS MONTESORINIO UGDYMO GRUPĖSE 

 7.30-8.30 val.- dieną pradedame žaidimais, mankšta.

 8.30-9.00 – ruošiamės pusryčiams,pusryčiaujame.

 9.00-10.30 val. – veikla  montesorinėje aplinkoje. Muzikos užsiėmimai.  Užsiėmimai pas judesio korekcijos pedagogą, logopedą, psichologą, spec. pedagogą.

 10.30-12.10 val. - rytinė veikla lauke :pasivaikščiojimas, žaidimai, stebėjimai, gamtos tyrinėjimas.

 12.10-12.40 val.- ruošimasis pietums, pietūs.

 12.40 -15.00 val. - ruošimasis poilsiui (higieninės procedūros , burnos skalavimas), poilsis.

 15.00-15.15 val. - vaikų kėlimasis, asmens higiena.

 15.15-15.50 – žaidimai, meninio ugdymo ir kūno kultūros veikla, užsiėmimai pas judesio korekcijos pedagogą, psichologą.

 15.50-16.10 val. – ruošimasis vakarienei, vakarienė.

 16.10 - 17.10 val.- popietinis pasivaikščiojimas.

 17.10 – 18.18 val. - žaidimai, auklėtojos bendravimas su šeima.

   Kiekviena grupė nusistato savo grupės dienos ritmą, kuris skelbiamas ,,Grupės knygoje ” ir tėvų informaciniuose stenduose.

 

                         VEIKLOS SALĖJE LAIKAI  2018– 2019  m.m.   

 

GRUPĖ

PIRMADIENIS

ANTRADIENIS

TREČIADIENIS

KETVIRTADIENIS

PENKTADIENIS

I

KANKORĖŽIS

MUZIKA

9.40-9.55

KŪNO KULTŪRA

9.50-10.05

(grupėje)

MUZIKA

9.35-9.50

 

KŪNO KULTŪRA

9.45-10.00

III

DRUGELIAI

MUZIKA

10.20-10.40

KŪNO KULTŪRA

9.10-9.35

MUZIKA

9.10-9.30

 

KŪNO KULTŪRA

10.05-10.30

IV 

SKRUZDELYTĖS 

MUZIKA

9.10-9.35

   

MUZIKA

9.10-9.35

KŪNO KULTŪRA

9.10-9.40

KŪNO KULTŪRA

15.35-16.00

II

VOVERAITĖ 

MUZIKA

10.00-10.15

KŪNO KULTŪRA

9.40-10.00

MUZIKA

9.55-10.10

KŪNO KULTŪRA

9.40-10.00

 

VI

MONTESORINIO UGDYMO GRUPĖ

SMALSUČIAI

MUZIKA

10.45-11.15

   

MUZIKA

10.35-11.00

KŪNO KULTŪRA

10.35-11.00

KŪNO KULTŪRA

15.00-15.30

V

MONTESORINIO UGDYMO GRUPĖ LINKSMUČIAI 

 

KŪNO KULTŪRA

10.05-10.30

MUZIKA

10.15-10.40

MUZIKA

10.05-10.30

 

KŪNO KULTŪRA

15.00-15.25

JUDESIO KOREKCIJOS MANKŠTOS

 

15.00-17.45

15.00-17.45

   

ANGLŲ KALBOS, ŠOKIŲ, ROBOTIKOS  UŽSIĖMIMAI

 

ŠOKIAI

10.45-11.15

 

ŠOKIAI

11.15-11.45

ANGLŲ KALBA

11.10-11.40

ROBOTIKA 16.00-17.30

RYTINĖS MANKŠTOS

8.00-8.10 – Linksmučių ir Smalsučių  grupės

8.13-8.23 -   Voveraitės  ir Drugelių  grupės

8.25-8.35 -  Skruzdėlyčių grupė